BENDRADARBIAVIMO GALIMYBĖS


Šiuo metu AB „Telteksa“ dirba su įvairiais Lietuvos ir užsienio prekybos tinklais ir nuolatos ieško naujų verslo partnerių. Jei norite prekiauti mūsų produkcija, prašome susisiekti su mumis el. paštu telteksa@gloves.lt ir mes aptarsime tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.

Kodėl verta su mumis bendradarbiauti? Nes:

  • Mes priimame užsakymus mažais kiekiais (minimalus užsakymas – 100 porų vienam artikului);
  • Mes užtikriname greitą pristatymą į bet kurią Europos šalį;
  • Mes siūlome lanksčias apmokėjimo sąlygas;
  • Galime gaminti pagal Jūsų dizainą ir/ar spalvų derinius;
  • Galime ženklinti savo produkciją Jūsų firminiu ženklu.

Džiaugiamės, kad mūsų pastangos, patirtis ir darbštus kolektyvas kasmet suteikia galimybę nudžiuginti vis didesnį pirkėjų ratą!

EKSPORTAS


lgametė patirtis leido AB „Telteksa“ savo produkciją išpopuliarinti ne tik tarp Lietuvos, bet ir tarp užsienio šalių vartotojų. Šiuo metu eksportas sudaro apie 50% visos metinės apyvartos.

Šiai dienai pagrindinės eksporto rinkos – Latvija, Estija, Rusija, Suomija, Danija ir Vokietija. Dėl nuolatinio tobulinimo mūsų gamybiniai pajėgumai kasmet auga, todėl mes nuolatos ieškome naujų partnerių užsienyje.

Jei Jus domina mūsų produkcija, maloniai prašome kreiptis el. paštu telteksa@gloves.lt ir mes pateiksime Jums savo pasiūlymą.

KOKYBĖ


Mūsų įmonėje produkto kokybei yra skiriamas ypatingas dėmesys. Mes kruopščiai atrenkame žaliavų tiekėjus, griežtai kontroliuojame gamybos procesus ir stropiai tikriname galutinio gaminio kokybę.

Tiek verpalai, tiek pagalbinės gamybinės medžiagos atitinka aukštos klasės keliamus reikalavimus, turi tai įrodančius kokybės sertifikatus.

Kompetetingi, patyrę darbuotojai užtikrina, kad vartotoją pasiektų tik kokybiški produktai. AB „Telteksa“ įsipareigoja nuolat tobulinti kokybės valdymo procesus, kad šie atitiktų tiek mūsų esamu, tiek būsimų klientų poreikius.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ


AB „Telteksa“ nuo pat įkūrimo nuolatos remia Telšių miesto sporto ir kultūros institucijas, įmones ir labdaros organizacijas bei jų organizuojamus renginius.

Ypatingai kreipiame dėmesį į aplinkos apsaugą, todėl tiek natūralias, tiek sintetines gamyboje naudojamas medžiagas renkamės tokias, kurių gamyba, vartojimas ir utilizavimas turėtų kiek įmanoma mažesnį neigiamą poveikį aplinkai.

Vienas svarbiausių įmonės uždavinių – išlaikyti pusiausvyrą tarp finansinės sėkmės, socialinės gerovės ir švarios aplinkos, kurioje dirbame.